ТЕХНИЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕМПІОНАТУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПО ДЗЮДО СЕРЕД ЮНІОРІВ ДО 21 РОКУ | Спортивный клуб "Слобожанец"

ТЕХНИЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕМПІОНАТУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПО ДЗЮДО СЕРЕД ЮНІОРІВ ДО 21 РОКУ

ТЕХНИЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ
ЧЕМПІОНАТУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПО ДЗЮДО
СЕРЕД ЮНІОРІВ ДО 21 РОКУ

Юнаки ( 54 чол)
50 кг (8 чол)
1 Наугольний Руслан 1999 Д2
2 Томашевський Даніїл 2000 Д2
3-4 Чабанов Тимур 2000 Д ХТЗ
3-4 Руденко Микита 2001 Д ХТЗ
5-6 Демченко Віталій 2001 Д2
5-6 Животовський Святослав 1999 Д ХТЗ
7-8 Шпаков  Богдан 2000 Д6
7-8 Маслов Владислав 2000 Д7
55 кг (8 чол)
1 Чунихін Валерій 1999 Д2
2 Бунін Володимир 1999 Д2
3-4 Горін Андрій 2001 ХГВУФК № 1
3-4 Скриннік Даніїл 2001 ХГВУФК № 1
5-6 Зайцев Богдан 1998 ХЗТД
5-6 Кузін Єгор 2002 ХЗТД
7-8 Демченко Захар 2001 Д2
7-8 Зверев Володимир 1998 Д2
60 кг ( 4 чол)
1 Шокін Владислав 1998 ХГВУФК № 1
2 Блудов Владислав 2000 ХГВУФК № 1
3-4 Халілов Сафгулу 1998 Д6
3-4 Корчінов Денис 1998 ХГВУФК № 1
66 кг (10 чол)
1 Алатаєв Джамал 1998 Д Кіровець
2 Міхєєв Олександр 1999 ХГВУФК № 1
3-4 Лубянко Гліб 1999 ХГВУФК № 1
3-4 Маклаков Артем 1998 ХЗТД
5-6 Червяков Микита 2000 ХГВУФК № 1
5-6 Таровітов Олександр 2002 ХГВУФК № 1
7-8 Вшестенко Григорій 1999 ХГВУФК № 1
7-8 Москаленко Пилип 1997 Динамо
73 кг (11 чол)
1 Ставицький Сергій 1996 Юр. Ак.
2 Волженцев Антон 1999 Динамо
3-4 Белостоцький Даніїл 1998 Динамо
3-4 Селезень Костянтин 2000 Слоб
5-6 Лисенко Олексій 1998 МЧС
5-6 Щетинкін Олексій 2000 ДХТЗ
7-8 Вепрецький Микита 2000 ХГВУФК № 1
7-8 Славіч Владислав 1996 Юр. Ак.
81 кг (5 чол)
1 Білець Сергій 2000 Слоб
2 Різник Максим 1998 Слоб
3-4 Гімішлі Миколай 1997 Юр. Ак.
3-4 Гімішлі Владислав 1997 Юр. Ак.
5-6 Козачок Станислав 1999 Купянськ
90 кг (4 чол)
1 Вегера Євген 1999 Слоб
2 Леонов Єгор 2000 Слоб
3-4 Хорольський Володимир 1996 ДХТЗ
3-4 Бурлака Роман 1996 ДХТЗ
100 кг (2 чол)
1 Книш Ярослав 2000 ХГВУФК № 1
2 Гонтар Богдан 1997 Юр. Ак.
+100 кг (2 чол)
1 Березка Владислав 1998 Юр. Ак.
2 Романовський Володимир 1997 Юр. Ак.
Дівчата  (8 чол)
52 кг (4 чол)
1 Безатосна Анастасія 1999 ХГВУФК № 1
2 Ярова Олександра 1999 ХГВУФК № 1
3-4 Корчан Юлія 1998 Д7
3-4 Шабалдаш Дарина 2000 ХГВУФК № 1
57 кг (2 чол)
1 Безатосна Анастасія 1999 ХГВУФК № 1
2 Шпакова Лізавета 1999 Д6
63 кг (2 чол)
1 Купіна Ганна 1999 ХГВУФК № 1
2 Воловік Вікторія 1998 Д7
Юнаки ( 54 чол)
50 кг (8 чол)
1 Наугольний Руслан 1999 Д2
2 Томашевський Даніїл 2000 Д2
3-4 Чабанов Тимур 2000 Д ХТЗ
3-4 Руденко Микита 2001 Д ХТЗ
5-6 Демченко Віталій 2001 Д2
5-6 Животовський Святослав 1999 Д ХТЗ
7-8 Шпаков  Богдан 2000 Д6
7-8 Маслов Владислав 2000 Д7
55 кг (8 чол)
1 Чунихін Валерій 1999 Д2
2 Бунін Володимир 1999 Д2
3-4 Горін Андрій 2001 ХГВУФК № 1
3-4 Скриннік Даніїл 2001 ХГВУФК № 1
5-6 Зайцев Богдан 1998 ХЗТД
5-6 Кузін Єгор 2002 ХЗТД
7-8 Демченко Захар 2001 Д2
7-8 Зверев Володимир 1998 Д2
60 кг ( 4 чол)
1 Шокін Владислав 1998 ХГВУФК № 1
2 Блудов Владислав 2000 ХГВУФК № 1
3-4 Халілов Сафгулу 1998 Д6
3-4 Корчінов Денис 1998 ХГВУФК № 1
66 кг (10 чол)
1 Алатаєв Джамал 1998 Д Кіровець
2 Міхєєв Олександр 1999 ХГВУФК № 1
3-4 Лубянко Гліб 1999 ХГВУФК № 1
3-4 Маклаков Артем 1998 ХЗТД
5-6 Червяков Микита 2000 ХГВУФК № 1
5-6 Таровітов Олександр 2002 ХГВУФК № 1
7-8 Вшестенко Григорій 1999 ХГВУФК № 1
7-8 Москаленко Пилип 1997 Динамо
73 кг (11 чол)
1 Ставицький Сергій 1996 Юр. Ак.
2 Волженцев Антон 1999 Динамо
3-4 Белостоцький Даніїл 1998 Динамо
3-4 Селезень Костянтин 2000 Слоб
5-6 Лисенко Олексій 1998 МЧС
5-6 Щетинкін Олексій 2000 ДХТЗ
7-8 Вепрецький Микита 2000 ХГВУФК № 1
7-8 Славіч Владислав 1996 Юр. Ак.
81 кг (5 чол)
1 Білець Сергій 2000 Слоб
2 Різник Максим 1998 Слоб
3-4 Гімішлі Миколай 1997 Юр. Ак.
3-4 Гімішлі Владислав 1997 Юр. Ак.
5-6 Козачок Станислав 1999 Купянськ
90 кг (4 чол)
1 Вегера Євген 1999 Слоб
2 Леонов Єгор 2000 Слоб
3-4 Хорольський Володимир 1996 ДХТЗ
3-4 Бурлака Роман 1996 ДХТЗ
100 кг (2 чол)
1 Книш Ярослав 2000 ХГВУФК № 1
2 Гонтар Богдан 1997 Юр. Ак.
+100 кг (2 чол)
1 Березка Владислав 1998 Юр. Ак.
2 Романовський Володимир 1997 Юр. Ак.
Дівчата  (8 чол)
52 кг (4 чол)
1 Безатосна Анастасія 1999 ХГВУФК № 1
2 Ярова Олександра 1999 ХГВУФК № 1
3-4 Корчан Юлія 1998 Д7
3-4 Шабалдаш Дарина 2000 ХГВУФК № 1
57 кг (2 чол)
1 Безатосна Анастасія 1999 ХГВУФК № 1
2 Шпакова Лізавета 1999 Д6
63 кг (2 чол)
1 Купіна Ганна 1999 ХГВУФК № 1
2 Воловік Вікторія 1998 Д7
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

(Spamcheck Enabled)