ТЕХНИЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ПО ДЗЮДО НА ПРИЗИ ЗМС А.Т. НОВІКОВА | Спортивный клуб "Слобожанец"

ТЕХНИЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ПО ДЗЮДО НА ПРИЗИ ЗМС А.Т. НОВІКОВА

ТЕХНИЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ПО ДЗЮДО НА ПРИЗИ ЗМС А.Т. НОВІКОВА

СЕРЕД  ЮНАКІВ 2001-2002 Р.Н.

51 чол

38 кг (1 чол)

1.Плотніков Олександр – Д «Кіровець»

42 кг (6 чол)

1.Горін Андрій – ХДВУФК № 1
2.Свідинюк Євген – Д7
3-4.Красний Микола – Д2
3-4.Сокірко Максим – Д13

46 кг (6 чол)

1.Семченко Денис – Д2
2.Скрипка Віталій – Лозова
3-4.Маджижов Амонулло – Д13
3-4.Божко Микита – Д7

50 кг (3 чол)

1.Руденко Микита – ХДВУФК № 1
2.Беседін Денис – Д ХТЗ
3.Бундюк Владислав – Красний Ліман

55 кг (12 чол)

1.Скриннік Даніїл – ХДВУФК № 1
2.Макарян Еміль – Динамо
3-4.Мішнев Денис – Д13
3-4.Шумаков Микита – Краматорськ

60 кг (5 чол)

1.Поляшенко Матвій – Д13
2.Кузін Єгор – Д ХЗТД
3-4.Бойко Владислав – Д7
3-4.Маслов Михайло – Лозова

66 кг (6 чол)

1.Шевченко Іван – Славянськ
2.Долгополов Роман – Д2
3-4.Марічев Дмитро – Красний Ліман
3-4.Юсубов Євген – Д2

73 кг (12 чол)

1.Таровітов Олександр – ХДВУФК № 1
2.Єфименко Ілля – Динамо
3-4.Медведенко Дмитро – Д7
3-4.Петраков Ілля – Д2

81 кг (3 чол)

1.Точенний Владислав — Красний Ліман
2.Боровик Богдан – Красний Ліман
3.Гриценко Єгор – Кременчуг

 

 

ТЕХНИЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ПО ДЗЮДО НА ПРИЗИ ЗМС А.Т. НОВІКОВА

СЕРЕД ЮНАКІВ 2003-2004 Р.Н.

 

84 чол

30 кг (10 чол)

1.Вісков Назар – Д11
2.Грушев Даніїл – Д ХТЗ
3-4.Секішов Ростислав – Д2
3-4.Межерицький Вадим – Д7

34 кг (8 чол)

1.Наугольний Тимур – Д2
2.Ріньєрі Ілля – Д2
3-4.Секішов Ярослав – Д2
3-4.Свідинюк Дмитро – Д7

38 кг (15 чол)

1.Кравченко Даніїл – Д2
2.Фік Михайло – Д ХТЗ
3-4.Репетін Іван – Д11
3-4.Жемеренко Андрій – Д2

42 кг (11 чол)

1.Супікян Аракєл – Суми
2.Волков Кирило – Д ХТЗ
3-4.Власенко Владислав – Д ХТЗ
3-4.Корляков Борис – Д2

46 кг (8 чол)

1.Гущін Микита – Д2
2.Швець Вадим – Д2
3-4.Руднєв Микита – Д2
3-4.Чаговець Даніїл – Д ХТЗ

50 кг (6 чол)

1.Маркечко Микита – Д7
2.Айдинов Гордій – Д2
3-4.Сурков Владислав – Д7
3-4.Черкашин Дмитро – Д7

55 кг (10 чол)

1.Каліта Даніїл – Д2
2.Заболотний Сергій – Краматорськ
3-4.Кузуб Юрій – Д2

3-4.Мулінський Андрій – Д13

 

60 кг (2 чол)

1.Петраков Михайло – Славянськ
2.Мавков Ігор – Д7

66 кг (4 чол)

1.Гладких Микита – Краматорськ
2.Сердюк Андрій – Кременчуг
3-4.Карпов Олександр – Д7
3-4.Мирошниченко Дмитро – Д13

 

73 кг (1 чол)

1. Куриленко Богдан – Красний Ліман

+73 кг (2 чол)

1. Петров Ілля – Славянськ
2. Калентьєв Ілля – Д2

 

 

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

(Spamcheck Enabled)